MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14575417

nr 1457 5417

Skåp

Allmoge, 1700-tal. Senare bemålning. Bredd: 111 cm. Djup: 42 cm, höjd: 195 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:20:23

22/3 08:54:50 1      1.000 kr
28/3 19:15:23 2      Vinnande bud