MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14575417
nr 1457 5417
Skåp
Allmoge, 1700-tal. Senare bemålning. Bredd: 111 cm. Djup: 42 cm, höjd: 195 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:20:23
22/3 08:54:50
1.000 kr
28/3 19:15:23